У Дніпрі провели акцію на захист прав жінок “Перекинутий борщ”

09 березня 2021 о 10:00 - 864

AvatarVirsavia Gonchar


У Дніпрі провели акцію на захист прав жінок “Перекинутий борщ”

У Дніпрі провели акцію захисту прав жінок “Перекинутий борщ”. На неї вийшли близько 50 учасників. Захід відбувся біля Парку ракет, поблизу облдержадміністрації.

Про це повідомляє “Суспільне Дніпро”.

Учасники акції прийшли із плакатами з написами “Б’є – значить сяде”, “Рівні права – рівні можливості” тощо. Під час акції жінки влаштували перформанс «Перекинутий борщ».

“Ми зібралися, щоб нагадати, що 8 березня – це насправді не свято краси, жіночності, весни. Це день боротьби за жіночі права. І річ у тому, що в Україні все з ними не дуже добре. І пандемія це лише посилила. Ми хочемо нагадати, що існує такий документ, як “Стамбульська конвенція”, яку Україна підписала, але не ратифікувала. Якщо її ратифікувати, вона значно покращить положення жінок і дозволить мати механізми, щоб їх захистити”, – зазначила учасниця акції Юлія Трофімова.

Також поруч із жінками близько 10 чоловіків провели контракцію під прапором ГО “Традиції і порядок”.

“Хочу сказати, що вже це не той фемінізм, який був. Фемінізм поділяється на кілька хвиль. Основною була друга хвиля, коли жінки все ж таки домоглися отримувати освіту, голосувати та інші права, яких в них не вистачало. Зараз те, що вони називають фемінізмом, – це відкрита підміна понять”, – сказав учасник акції “Дніпро проти фемінізму” Микола Полішко.

Чоловіки намагалися подарувати мітингувальницям квіти, але вони їх повикидали.

Акція тривала близько години.

Також ми писали: 1,5 млн гривень на квіти: як у Дніпрі відзначатимуть 8 березня.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: