У Дніпрі пройде міжнародний IT-форум

20 травня 2021 о 14:45 - 12261

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Дніпрі пройде міжнародний IT-форум

26 травня в Дніпрі в готелі Abri відбудеться головна подія вітчизняного ІКТринку (інформаційно-комунікативні технології) Міжнародний Форум BIT2021 на хвилях Дніпра”.

Про це повідомляється на ІТ-порталі HiTech Expert.

Як запевняють організатори, це – унікальний галузевий івент, який відрізняється комплексним підходом, якістю інформаційного наповнення та неповторною атмосферою, традиційно збере кращих представників ІКТспільноти та бізнессередовища регіону.

В програмі Форуму BIT-2021 окрім лекцій та виступів відбудеться цікава виставка, на якій свої розробки представлять провідні світові компанії: Huawei Україна, Intel, Bosch, Magos, Logitech, Eset, АСБІС-Україна, Ромсат, TECHSVIT, Prestigio, Ucloud.

Одне з найбільш цінних складових форуму – це спілкування партнерів та відвідувачів, можливість задати найактуальніші питання безпосередньо представникам провідних виробників обладнання та ІТ-рішень, постачальникам і експертам, отримання великої кількості корисних ділових контактів“, – повідомляють організатори.

А для того, щоб спілкування протікало неформально, в дружній обстановці, відвідувачів BIT-2021, крім ділової частини, очікує розіграш цінних призів і нетворкінг. 

Заповнити заявку на участь у форумі можна за посиланням «BIT-2021 на хвилях Дніпра».

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: