У Дніпрі пройде кубок Європи з триатлону

12 травня 2021 о 15:45 - 2201

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Дніпрі пройде кубок Європи з триатлону

З 5 по 6 червня у Дніпрі відбудеться десятий фестиваль триатлону «Dnipro triathlon fest». Масштабний дводенний захід на Фестивальному причалі є також етапом Кубка Європи з триатлону.

Про це повідомили у прес-службі Дніпровської міської ради.

За останній час це буде один із перших масштабних заходів, тож чимало уваги приділяють саме безпеці спортсменів, тренерів і вболівальників. Дотримання епідеміологічних вимог – це проведення змагань просто неба, ПЛР-тестування для учасників.

«Усі наші земляки вже скучили за великими спортивними заходами. Для Дніпра цей фестиваль також велика честь. Адже ми маємо великі амбіції – зокрема, це стосується звання спортивної столиці. Проведення етапу Кубка Європи з триатлону є дуже важливим для міста. Фактично це – захід світового рівня», – зазначив мер Дніпра Борис Філатов під час пресконференції 12 травня.

Організаторами заходу є міська рада Дніпра, Федерація триатлону Дніпропетровської області разом з громадською організацією «Старт Дніпро» – за підтримки Міністерства молоді та спорту, Міжнародного та Європейського триатлонного союзу, Федерації триатлону України та за сприяння муніципальної програми «Дніпро – спортивна столиця».

«Дуже важливо проводити такі змагання, аби для всього світу показати гостинність нашого міста. Це також має вплив і на економічну складову, популяризацію спорту. Ми зараз у нових реаліях, тож будемо чітко дотримуватися їхніх вимог. Санітарно-гігієнічні норми дійсно будуть безпрецедентні», – сказала засновниця ГО «Старт Дніпро», співорганізаторка «Dnipro triathlon fest» Марина Філатова.

Вона додала, що унікальність цих змагань у Дніпрі – спільна як для елітних, так і для непрофесійних спортсменів траса. Також саме велоділянку майданчика для змагань називають однією з найцікавіших у Європі.

Уже вчетверте в Дніпрі разом з «Dnipro Triathlon Fest» для любителів проходитимуть Кубок Європи серед професіоналів – 2021 Dnipro ETU Sprint Triathlon European Cup та Кубок Європи серед юніорів – 2021 Dnipro ETU Junior Triathlon European Cup.

Серед професійних спортсменів Кубка Європи наразі очікують представників з 26 країн. Зокрема, це учасники з Німеччини, Франції, Італії, Іспанії, Швейцарії, США, Бельгії, Люксембургу, Австрії, Великобританії, Чилі, Норвегії, Нідерландів, Португалії, Туреччини, Угорщини, Естонії та навіть Таїті.

Як “Лица” повідомляли раніше:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: