У Дніпрі презентували COVID-19 «Бізнес-Клініку»

08 квітня 2021 о 12:46 - 433
У Дніпрі презентували COVID-19 «Бізнес-Клініку»

7 квітня відбулася онлайн-презентація проєкту «COVID-19 Бізнес-клініка в м. Дніпро», до якої долучилися представники понад півсотні учасників, серед яких консультанти, організації підтримки бізнесу, галузеві асоціації, представники влади та підприємці.

Про це повідомила Дніпропетровська торгово-промислова палата (ДТПП).

Як зазначив віцепрезидент ДТПП Сергій Кучерявенко, COVID-19 «Бізнес-клініка» в м. Дніпро обслуговуватиме підприємців як з Дніпропетровської, так і з сусідніх областей: Запорізької, Кіровоградської, Черкаської, контрольованих урядом територій Донецької області, а також буде доступна підприємцям з інших регіонів, оскільки працюватиме переважно в онлайн-режимі.

Її діяльність буде спрямована на консультаційну та інформаційну підтримку галузі гостинності та постачальників продуктів для HoReCa, секторам машинобудування/металургії, електротехніки, хімічної промисловості під час кризи та її економічної складової.

Робота COVID-19 Бізнес-клініки в м. Дніпро складатиметься з декількох етапів. В рамках першого етапу командою вже проведено опитування представників мікро-, малих та середніх підприємств регіону для виявлення їх проблем, що з’явилися внаслідок економічної кризи, спричиненої пандемією, а також планів та очікувань на підтримку.

Про отримані результати опитування 60 малих і середніх підприємств з п’яти регіонів Кучерявенко розповів детально, акцентувавши увагу на тому, що до нагальних бізнес-проблем підприємці віднесли, перш за все, необхідність забезпечення безпеки працівників, нових умов праці, безперервного процесу виробництва. Також представники бізнесу зазначили такі проблеми, як порушення логістичних ланцюжків, постачання товару, підвищення цін майже на всю сировину, та багато інших обмежень, які не дають деяким підприємницьким галузям, взагалі, нормально функціонувати.

Після закінчення першого етапу команда Дніпра вже розробила плани допомоги підприємствам і буде реалізувати в рамках наступних етапів роботи регіональної клініки.

Під час другого етапу підприємці матимуть можливість взяти участь у навчанні.

COVID-19 «Бізнес-клінікою» в м. Дніпро заплановано проведення 12 вебінарів, перший з яких стартує вже 9 квітня.

На третьому етапі підприємці отримають групові та індивідуальні бізнес-консультації з відповідними експертами.

В результаті роботи COVID-19 «Бізнес-клініки» в м. Дніпро (квітень – вересень 2021 року) мікро, малі та середні підприємства, які пройдуть етапи інформування, діагностики, консультування і навчання, отримають нові рішення і напрямки розвитку своїх підприємств у кризовій ситуації.

Усі запити щодо співпраці підприємств з Бізнес-клінікою у м. Дніпро спрямовуйте на e-mail:dnipro@bisc.org.ua або за тел. (056)374-94-12 (13).

Відслідковуйте найближчі заходи регіональної Бізнес-клініки на сторінці у фейсбук https://www.facebook.com/dcci.ua, або в телеграм каналі https://t.me/dcci_ua.

Нагадаємо, в Україні почали працювати бізнес-клініки для підприємців.

 

Поділитися: