У Дніпрі помер генеральний директор Об’єднання Укртрубопром

21 грудня 2020 о 15:45 - 595

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Дніпрі помер генеральний директор Об’єднання Укртрубопром

20 грудня пішов з життя відомий дніпрянин видатний металург, генеральний директор Об’єднання підприємств «Укртрубопром» Леонід Ксаверчук.

Несподівано, боляче, важко для рідних, близьких, друзів, усіх, з ким він був по життю поруч в металургійному інституті, на «Комінметі», на Нижньодніпровському трубопрокатному, в міністерстві промисловості, останні 20 років у ВО «Укртрубопром», – повідомив про смерть друга на своїй сторінці в Фейсбук Голова Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини Віктор Сергєєв.

Леонід Ксаверчук нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня, відзначений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесною грамотою Верховної Ради України, йому присвоєно почесне звання «Заслужений працівник промисловості України». У 2005 році він був обраний Академіком Академії інженерних наук України, нагороджений пам’ятною медаллю «За вагомий внесок у розвиток Дніпропетровської області», а також почесним знаком «За розвиток регіону».

Прощання з Леонідом Ксаверчук відбудеться 22 грудня о 12-00 за адресою: м Дніпро, вул. Столєтова, 3, музей історії ІНТЕРПАЙП НТЗ.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: