У Дніпрі поліція викрила діяльність двох онлайн порностудій

18 листопада 2020 о 15:30 - 2878

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Дніпрі поліція викрила діяльність двох онлайн порностудій

Співробітники Управління по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Нацполіціі 17 листопада провели обшуки в приватному будинку і квартирі на вул. Бородінської і Старокозацькій в Дніпрі, в яких працювали онлайн порностудії.

Під час обшуку зняли комп’ютерну техніку, вебкамери і штативи. Всі речові докази направлені на експертизу. Також в квартирах з’явилися вебмоделі, які надавали порнографічні послуги онлайн через інтернет. Покупцями контенту були іноземці, переважно з Західної Європи, – повідомляє у Фейсбук Поліція Дніпропетровської області.

Як встановила поліція, для роботи в порностудії організатори шукали дівчат, рекламуючи студію в інтернеті і соціальних мережах. Зарплатня кожної моделі складала близько 30 тисяч гривень щомісяця. В даний час встановлюється прибуток організаторів незаконної діяльності. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

Раніше повідмлялося, що у Дніпропетровській області чоловік знімав порно з дітьми до 14 років і продавав його в Інтернеті.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: