У Дніпрі поліцейські припинили роботу двох борделів

18 лютого 2021 о 12:30 - 688

AvatarVirsavia Gonchar


У Дніпрі поліцейські припинили роботу двох борделів

У Дніпрі поліцейські припинили роботу двох борделів, де п’ять жінок надавали клієнтам послуги сексуального характеру. 

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Дніпропетровської області.

Обшуки провели поліцейські управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, спільно з працівником слідчого відділу Дніпровського районного управління поліції 17 лютого у квартирі по вул. Артеківській та просп. Поля м. Дніпра.

Під час слідчих заходів у квартирах перебували п’ять жінок. Як встановили поліцейські, вони орендували дві квартири та обладнали в них місця розпусти з метою надання інтимних послуг. Потім публікували в Інтернеті оголошення і щодня приймали близько 5-7 клієнтів. Свої послуги оцінювали в 1 тис. гривень за годину.

В ході обшуку з квартир вилучили мобільні телефони, чорнові нотатки, грошові кошти, отримані від клієнтів за надання інтимних послуг та інші речові докази, які підтверджують їх причетність до незаконного бізнесу.

“Наразі триває досудове розслідування, в рамках якого буде встановлена роль кожної жінки до створення та утримання місця розпусти. Їм загрожує кримінальна відповідальність за ч. 2  ст. 302 Кримінального кодексу України (створення або утримання місць розпусти і звідництво), що карається обмеженням або позбавленням волі на строк до п’яти років”, – зазначили у відділі поліції.

Також ми писали: Мешканка Дніпропетровської області була сутенером в борделі.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: