У Дніпрі планують знищувати амброзію біохімічним засобом

31 липня 2020 о 16:15 - 5853

adminadmin


У Дніпрі планують знищувати амброзію біохімічним засобом

Новий біохімічний засіб протестували на ділянці поля по вул. Гаванській. Засіб для тестування безкоштовно надав виробник.

Як повідомляє пресслужба Дніпровської міськради, препарат вітчизняного виробництва безпечний як для навколишнього середовища, так для людей і тварин.

«Це не агрохімікат, не гербіцид. У його основі – магнієві сполуки, також тут є стабілізатор та вітамінний комплекс. Препарат екологічно безпечний. На його застосування є всі необхідні дозвільні документи. Вони відповідають міжнародним вимогами, засіб має екологічний паспорт та пройшов санітарно-епідеміологічну експертизу. Він згубно діє лише на амброзію, не шкодить іншим рослинам. Перші результати можна побачити вже на 15 хвилин – вона почне засихати. Через три тижні оброблена препаратом амброзія повинна відмерти повністю», – розповів під час виїзної прес-конференції заступник начальника управління комунальної екології департаменту екологічної політики ДМР Іван Бондар.

Найбільш ефективно препарат бореться з амброзією коли вона ще не цвіте. Для тих рослин, що вже мають квіточки потрібна більша доза засобу.

Як зазначив виробник, випробування препарату проводили три роки, він пройшов ряд тестувань, а також його було схвалено в Національній академії аграрних наук України.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: