У Дніпрі планують створити обласну програму боротьби із наркозалежністю дітей

24 березня 2021 о 10:30 - 647

AvatarVirsavia Gonchar


У Дніпрі планують створити обласну програму боротьби із наркозалежністю дітей

В Дніпропетровській обласній раді провели круглий стіл щодо припинення розповсюдження проблеми наркозалежності дітей. Було вирішено почати процес профільної робочої групи та створення обласної програми боротьби з наркозалежністю дітей.

Про це повідомляє Дніпропетровська обласна рада.

За лютий поточного року вісім школярів потрапили в реанімацію обласної  дитячої  лікарні  із важкими наркотичними отруєннями.

Як твердять фахівці, в регіоні почастішали випадки дитячої наркоманії та «закладок» в учбових закладах. Аби припинити розповсюдження проблеми наркозалежності дітей , в обласній раді було вирішено почати процес створення профільної робочої групи.

На засіданні були присутні представники депутатського корпусу облради, постійної комісії з питань сім’ї, молоді та спорту, на чолі з керівником Михайлом Кошляком, Тетяна Корнякова, секретар комісії з питань науки, освіти, соціальної політики та праці, яку очолює Анатолій Коломієць, секретар комісії з питань забезпечення правоохоронної діяльності Сергій Манза. А також представники освіти, охорони здоров’я, соціальних служб, правоохоронних органів та прокуратури.

У підсумку учасники запропонували створити міжкомісійну робочу групу. В її обов’язки буде покладений постійний безпосередній контакт із службами та відомствами, відповідальними за боротьбу із наркотиками.

Як зазначили учасники круглого столу, потрібно невідкладно розробляти обласну програму боротьби із наркозалежністю дітей, працювати з адміністрацією та педагогічним колективом шкіл, а також із батьками.

За тиждень учасники заходу презентують свої напрацювання й обговорять конкретні пропозиції, які будуть об’єднані у єдиний план дій. Подібні засідання в обласній раді планують проводити щомісяця.

Також ми писали: Правоохоронці затримали неповнолітню, яка була наркокур’єром.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: