У Дніпрі планують реконструювати будівлю старого тиру

08 січня 2021 о 18:00 - 1301

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Дніпрі планують реконструювати будівлю старого тиру

18 грудня минулого року ми повідомляли про знесення будівлі старого тиру на вулиці Костомарівській, 6. Раніше Дніпровська міська рада оголосила про необхідність реконструкції будівлі та почала пошук компанії, яка візьме виконання цих робіт на себе. 

Документ рішення №441/61 від 23.09.2020 повідомляє про передачу Дніпровською міською радою земельної ділянки за адресою Костомарівська, 6 в оренду ТОВ ІІ “НЗ-ІНВЕСТ”. Оренда надається строком у 10 років по фактичному розміщенню будівлі тиру.

Компанія НЗІНВЕСТ спеціалізується на виконанні замовлень по будівництву адміністративних будівель, а також діяльності у сфері інжинірингу, геології та геодезії, наданні послуг технічного консультування в цих сферах. 99% акцій компанії належать ТОВ “Універсал-Холдинг”, власником якої є Сергій Тарасюк, в минулому співвласник корпорації “АТБ”, а нині м’ясокомбінату “Ювілейний”.

2 грудня 2020 року на порталі ЄДЕССБ було опубліковано повідомлення про початок виконання підготовчих робіт за адресою Костомарівська, 6, а саме про реконструкцію будівлі старого тиру. Заявником у документі прописана ТОВ ІІ “НЗ-ІНВЕСТ”, а головним підрядником ТОВ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “МОНОЛІТ – СОВ”.

Єгор Євтушенко, спеціально для litsa.com.ua

 

Раніше ми повідомляли, що у Слобожанській громаді формують новий склад ради з впровадження Бюджету участі.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: