У Дніпрі планують побудувати майданчики для прогулянок з чотирилапими

09 липня 2021 о 09:00 - 3974

Євген ОхайнийЄвген Охайний


У Дніпрі планують побудувати майданчики для прогулянок з чотирилапими

У Дніпрі планують побудувати сучасні та зручні майданчики для прогулянок з собаками.
Така новина з’явилась у Дніпропетровській міській раді.

Такою новиною поділились у міській раді.

Одним з перших таких майданчиків побудували неподалік скверу Усачова. Та на цьому міська рада вирішила не зупинятись та планує відкрити цьогоріч ще чотири подібних майданчиків.

Директор «Спорт-Дніпро» Антон Юрченко розповів, що майданчики для собак планують побудувати за адресами:

  • у парку ім. Шевченка;
  • у Молодіжному парку;
  • у сквері на вул. Калиновій;
  • вул. Образцова;
  • вул. Гладкова.

Планується встановити сучасні обладнання не лише для прогулянок та для тренувань. Адже Юрченко впевнений, що це має на сьогодення попит серед мешканців міста.

Ірина Пономаренко «Зооконтроль» з приводу таких майданчиків додала, що важливо аби вони були комфортними для травин. Та ще це господарів тварин зобов’яже господарів реєструвати та чопувати тварин відповідно до правил утримання тварин у місті. Тим кому видали маніпуляційний жетон при чипуванні домашньої тварини «Зооконтроль» видає пакет з біорозкладними речовинами пакети для прибирання екскрементів за своїми улюбленцями.

Мешканка Дніпра Анастасія Садкова, яка вигулює свою собаку вже побудованому майданчику у сквері Усачова розповіла, що дуже задоволена тим, що тварини нікому не заважають та мають можливість вільно побігати.

Друга громадянка, яка мешкає на іншій вулиці міста розповіла, що в неї домашній улюбленець належить до породи, яку не можна відпустити побігати вільно. Ще вона висловила радість, якщо такі майданчики з’являться е в місті.

«Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: