У Дніпрі підтвердили, що ЗНО хочуть зробити платним

09 грудня 2020 о 19:00 - 1031
У Дніпрі підтвердили, що ЗНО хочуть зробити платним

Міністерство освіти і науки пропонує ввести платне Зовнішнє незалежне оцінювання з додаткових предметів. Цю інформацію підтвердили в пресслужбі департаменту гуманітарної політики міськради Дніпра.

«Планується, що учасники тестування, які хочуть здати більше тестових предметів, ніж встановлено МОН, будуть робити це за свій рахунок. Брати участь в платному ЗНО учасники зможуть не раніше2022 року«, відзначили в департаменті.

Міністерство освіти і науки пропонує для обговорення відповідний проект наказу. Його назвали «Про затвердження змін до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, отриманих на основі повної загальної середньої освіти».

Документом пропонується уточнити категорії учасників ЗНО, а також впровадити норми про особливості підготовки, проведення та визначення результатів тестування для випускників, які не вимагають рейтингового результату.

Очікується, що це допоможе зменшити витрати на організацію тестування. Обговорення документа триватиме до 21 грудня. Здати ЗНО за рахунок держбюджету можна з п’яти предметів. У 2021 році в перелік обов’язкових предметів додадуть математику.

Раніше ми повідомляли, що молоді криворіжці стали переможцями всеукраїнського конкурсу комп’ютерної графіки.

 

Поділитися: