У Дніпрі пасажири жаліються на новий тролейбусний маршрут, на якому піарився Філатов

07 жовтня 2020 о 15:07 - 69168

adminadmin


У Дніпрі пасажири жаліються на новий тролейбусний маршрут, на якому піарився Філатов

Дніпряни незадоволені роботою недавно запущеного тролейбусного маршруту №6 (жилий масив Придніпровськ — площа Соборна).

Так, мешканка Дніпра Христина Куценко в телеграм-чаті департаменту транспорту і транспортної інфраструктури Дніпровського міської ради повідомила, що інтервал руху між тролейбусами зазначеного маршруту перевищує заявлений. До того ж на маршруті працює до чотирьох тролейбусів, хоча в міській раді обіцяли шість.

«На жаль вчора застала дуже неприємну ситуацію з новим тролейбусом №6, часовий проміжок 11: 00-12: 00. Час мого очікування було близько 50 хвилин і на маршруті було лише два транспортних засоби, один з яких близько 15 хвилин стояв у глухому куті НГУ і поїхав з написом «технічна несправність». Якщо ж ви думаєте, що це не піковий час, то помиляєтеся, люди просто їдуть іншими транспортними засобами і їдуть з пересадками або ходять потім пішки. Так само, хочу сказати, що у нас далеко не весь народ знає про такі чати і місця звернення, а відгуків про те що «чекав (-ла) довго тролейбус і запізнився (-лася)» чую дуже часто. Велике прохання, зверніть увагу на це, і не дуже красиво, що було обіцяно на маршруті шість транспортних засобів, а реально їх один-два або максимум буває чотири», — пише Христина Куценко.

У департаменті транспорту та транспортної інфраструктури повідомили, що на початку тижня на маршруті було п’ять тролейбусів, а на цю мить працює шість. Хоча реально на маршруті працює лише чотири тролейбуси.

Також чиновники запевнили, що в міру прибуття нових тролейбусів, на маршруті №6 кількість рухомого складу поступово буде збільшено до 10 одиниць.

Нагадаємо, тролейбусний маршрут №6 на жилий масив Придніпровськ був відкритий до Дня міста. Засоби масової інформації, підконтрольні Дніпровській мерії, поширювали замовний матеріал, в якому стверджували, що дніпряни називають відкриття тролейбусної лінії «порятунком».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: