У Дніпрі паркування на семи майданчиках стало безкоштовним

03 листопада 2023 о 08:40 - 14988

Avataradmin


У Дніпрі паркування на семи майданчиках стало безкоштовним

У Дніпрі з 1 листопада зробили безоплатним паркування на семи майданчиках біля зон відпочинку.

Про це інформує у Facebook Департамент транспорту та інфраструктури Дніпровської міськради.

Згідно з повідомленням, оплату за паркування скасували за такими адресами:

  • на під’їзді до парку імені Тараса Шевченка;
  • вулиця Січеславська Набережна, в районі будинку № 57-А;
  • вул. Січеславська Набережна, в районі Фестивального причалу;
  • вулиця Січеславська Набережна, в районі мосту на Монастирський острів;
  • вулиця Сонячна Набережна, напроти будинку № 2;
  • вулиця Набережна Перемоги, в районі будинку № 37-Д;
  • вулиця Набережна Перемоги, в районі скверу “Прибережний”.

Паркомати на цих майданчиках не працюватимуть. Безоплатне паркування триватиме до початку квітня.

Раніше “Лица” також інформували:

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: