У Дніпрі озброєний чоловік вчинив стрілянину та кидав гранати у правоохоронців

23 січня 2023 о 13:00 - 15740

Avataradmin


У Дніпрі озброєний чоловік вчинив стрілянину та кидав гранати у правоохоронців

У Дніпрі на проспекті Гагаріна спецпризначенці КОРД затримали озброєного чоловіка. Він кинув у поліцейських гранату та підірвав ще декілька в орендованій квартирі.

Про це повідомляє пресслужба ГУНП в Дніпропетровській області.

Інцидент відбувся у багатоповерховому будинку напроти ТРЦ “Дафі”. Після шести годин перемовин, правоохоронцям стало відомо, що зловмисником виявився 32-річний військовослужбовець, якого розшукували за крадіжку зброї. Чоловік – мешканець Калушу, Івано-Франківської області, а квартиру на проспекті Гагаріна у Дніпрі орендував на три дні.

Під час переговорів чоловік назвав номер телефону дружини, поліцейські подзвонили жінці й на гучному зв’язку дали можливість заспокоїти чоловіка. Однак під час розмови він зізнався їй у зраді та ситуація загострилася.

Чоловіка затримали в порядку ст. 208 КПК України. З місця події вилучили автомат Калашникова та фрагменти гранат.

За даним фактом відкриті три кримінальні провадження: за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), ч. 4 ст. 296 (хуліганство) та ст. 348 (посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця) Кримінального кодексу України.

 

Раніше “Лица” писали:

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: