У Дніпрі нагородили призерів всеукраїнського чемпіонату з Хокею

25 травня 2021 о 15:30 - 3900

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Дніпрі нагородили призерів всеукраїнського чемпіонату з Хокею

24 травня у Дніпрі на Льодовій арені відбулося урочисте нагородження переможців і призерів чемпіонату України та Всеукраїнських змагань з хокею серед юнаків 2005 – 2010 р. н. сезону 2020 – 2021 рр.

«Ми вітаємо наших хокеїстів. Уже 2 роки поспіль вони стають найкращими в Україні, посідають призові місця та мають гарні здобутки. Я вважаю, що це показова ситуація для нашого міста – так ми підтверджуємо звання спортивної столиці України і це не єдиний вид спорту, де ми є найкращими», – сказала директорка департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради, заступниця міського голови Ксенія Сушко.

Цьогоріч комунальний позашкільний навчальний заклад «Міська дитячо-юнацька спортивна школа з зимових видів спорту» став першим у рейтингу дитячо-юнацьких спортивних шкіл України з відділенням хокею з шайбою сезону 2020 – 2021 рр.


Зі свого боку директор КПНЗ «МДЮСШ із зимових видів спорту» ДМР Анатолій Фотеску зауважив:

«Таких вдалих сезонів за 9 років існування нашої школи ще не було. Із семи вікових груп чемпіонату України ми виступали у шести. І всі команди отримали нагороди. Це стало можливим завдяки самовіддачі наших спортсменів, професіоналізму тренерів та підтримці батьків. Це наша спільна заслуга».

Як “Лица” писали раніше:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: