У Дніпрі на вулиці Донецьке шосе покинуті дитячі садочки перетворились на притон для наркоманів

15 жовтня 2020 о 10:00 - 2237
У Дніпрі на вулиці Донецьке шосе покинуті дитячі садочки перетворились на  притон для наркоманів

На сайті місцевих петицій E-Dem мешканці вимагають негайного ремонту дороги, облаштування тротуарів та відновлення системи стоку зливових вод, створення системи електричного освітлення дороги від вул. Березинської, 30 до вул. Донецьке шосе, 148.

Три раніше чудових дитячих садочки перетворились на  притон для наркоманів та безхатьків.

Територія колишніх дитячих закладів усипана сміттям і битим склом, як віконним, так і пляшковим. У самих спорудах вибиті шибки, частково розвалені стіни та аварійні сходи.

Тут збираються п’яні компанії, звалище сміття продовжує рости, періодично спалахують пожежі, чуються звуки вибухів, а жителі району вважають «покидьків» болем всього району.

Сама ж дорога не ремонтувалась більше 30 років. Коментарі — зайві.

На неодноразові звертання мешканців навести лад на цьому відрізку дороги, вирішити питання із покинутими дитячими садочками місцева влада не реагує.

«Це питання потребує негайного та невідкладного вирішення, – повідомляється в петиції, – оскільки впродовж останніх 30-ти років ця територія ніяким чином не ремонтувалася і кожен осінньо-зимовий період тільки руйнується все більше: просідає грунт, підтоплюються будинки, розмивається дорога.

Вимагаємо нарешті знести занедбані садки, розчистити територію від сміття і просто облаштувати зелений сквер з алеями, освітленням і лавками як місце для тихого відпочинку літніх людей і мам з немовлятами».

На районі, який фактично знаходиться на Донецькій трасі і дихає вихлопними газами катастрофічно не вистачає зелених насаджень для очищення повітря і запобігання бронхо-легеневих захворювань!

Замість цього, дерева нещадно і безконтрольно вирубуються, як було зроблено для облаштування приватної автостоянки по вул. Донецьке шосе, 148. У той час, як уздовж Донецького шосе величезні занедбані території, місце біля гаражів до самої ЦРЛ прекрасно підходить для того, щоб перенести туди стоянки машин, яким абсолютно не місце в спальному районі.

На сьогодні петиція набрала всього 91 голос із 3.000, потрібних для розгляду. До кінця збору підписів залишилось 28 днів. Проголосувати можна за посиланням.

Поділитися: