У Дніпрі на покращення парків і скверів витратять 57 мільйонів

13 січня 2021 о 18:00 - 1261

AvatarVirsavia Gonchar


У Дніпрі на покращення парків і скверів витратять 57 мільйонів

Міськрада Дніпра шукає фірму, яка займатиметься утриманням парків, скверів та інших зелених зон міста. За свої послуги підрядник отримає 57 млн. грн.

Про це повідомляє “Інформатор Гроші”.

В системі електронних закупівель «Prozorro» з’явився тендер на прибирання та утримання об’єктів благоустрою зеленого господарства, до яких відносяться парки, сквери, набережні, прибудинкові території та ін. Замовником виступає Департамент парків та рекреації.

Зараз тендер знаходиться на етапі прийняття пропозицій від підрядників. Вартість їхніх послуг оцінюється в 57 млн. 091 тис. грн.

За умовами техзавдання, в зимову пору року підрядник буде очищати проїжджу частину, тротуари і доріжки від снігу і льоду, а також посипати їх протиожеледними сумішами. В інші сезони потрібно буде підмітати і мити дороги з використанням поливомийних машин. Газони будуть очищати від опалого листя, бульвари і сквери – підмітати і очищати від випадкового сміття. Крім цього, в перелік завдань входить очищення урн, заміна пакетів і вивезення сміття.

Проте на сторінці Urban Dnipro Community у Facebook з’явився допис, де йдеться, що окрім послуг прибирання доріг та утилізації сміття в парках не передбачається ніяких професійних робіт стосовно озеленення.

“Ось рівень Дніпра за 57 млн. грн. Так і будемо жити в місті, де замість скверів і парків, хащі з голих стовбурів, а під ногами гола земля. Немає ні багаторічних квітів, ні декоративних кущів. Вже цього нічого давно в сквері Пісаржевського не існує. Сумно і навіть надії на покращення ситуації нема“- йдеться у дописі.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: