У Дніпрі на Чемпіонаті України запустили найбільшу ракету-копію Mercury Redstone

29 вересня 2020 о 17:35 - 4683

adminadmin


У Дніпрі на Чемпіонаті України запустили найбільшу ракету-копію Mercury Redstone

З 25 по 27 вересня на дніпровському аеродромі Кам’янка проходив 29й Чемпіонат України з ракетомодельного спорту. У змаганнях взяли участь 44 спортсмени з 8 регіонів країни.

На цьогорічному Чемпіонаті спортсмени змагались в 6 класах.

Визначною подією для українського ракетомоделізму став запуск моделі копії американської ракети Mercury Redstone висотою 2 м 30 см у виконанні ніжинського спортсмена Сергія Шуляка. Це найбільша з моделей копій, що коли-небудь конструювалися українськими ракетомоделістами.Перемогу в класі S7 виборов колега Сергія по команді, багаторазовий чемпіон України Сергій Труш з моделлю ракети Trailblather IIf.

За результатами змагань, абсолютним чемпіоном серед дорослих та юніорів стала команда Ніжинської СЮТ.

Усі результати змагань доступні за посиланням

Чемпіонат України був найбільш довгоочікуваною подією для ракетомоделістів України. Карантинні обмеження через COVID-19 (SARS-CoV-2) призвели до скасування майже всіх національних та міжнародних змагань, а отже спортсмени були позбавлені можливості продемонструвати свої ноу-хау в реальних умовах. А спортсмени і глядачі, яким карантин все ж завадив приїхати до Дніпра на Чемпіонат, мали змогу спостерігати за проведенням змагань через онлайн систему CupNavigator, розроблену ГО «Асоціація НоосфераАсоціація Ноосфера»

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: