У Дніпрі міськрада з виконавчою службою знесли частину житлового будинку

28 серпня 2021 о 10:30 - 14206

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


У Дніпрі міськрада з виконавчою службою знесли частину житлового будинку

У провулку Шевченка в Дніпрі робітники комунальних структур і виконавча служба 27 серпня знесли житлову прибудову до будинку № 5.

Про це повідомив D1.

27 серпня у двір будинку № 5, що в провулку Шевченка, завітали представники Дніпровського міської ради та виконавчої служби. Прибули чиновники для знесення прибудови до будинку № 5.

Раніше, 12 серпня, вони вже намагалися це зробити. Але тоді обурена планами влади власниця прибудови зібрала сусідів і змогла відстояти своє житло.

В ході подій з’ясувалося, що місцеві жителі вважають спробу знести частину їхнього будинку тиском з боку компанії підприємця, який активно забудовує квартал від вулиці Південної до Гоголя. За їх словами, паралельно знесенню частини будинку забудовник тисне на його жителів. Пропонуючи їм продати свої квартири за безцінь. Також забудовник претендує на навколишнє будинок землю і вже намагався зносити розташовані на ній гаражі.

Ймовірно пов’язаний з планами забудовника на будинок і землю, візит представників міської влади і виконавчої служби місцеві жителі сприйняли негативно. Вони організували збір у дворі і викликали поліцію. Тоді це допомогло і знесення не трапилося.

Але пройшло трохи більше двох тижнів і представники міської влади знову приїхали в провулок Шевченка. Власниця прибудови Наталія Кулик знову зібрала сусідів. Але в цей раз міськрада і виконавча служба прибули зі спецназом поліції. Тому у Наталії Кулик не вийшло захистити своє житло і робітники комунальних служб приступили до його знесення.

Коментар власниці будинку у Facebook, розміщений Галиною Недзвецькою:

Початок робіт супроводжувався сутичками поліції і робочих з місцевими жителями. Дочка власниці прибудови навіть застосовувала сльозогінний газ. А сама власниця намагалася припинити знесення свого житла, кидаючи в робочих будівельне сміття.

Відео результатів події на сторінці Кристини Кулик у Facebook:

У той же час мер Дніпра Філатов опублікував у себе на сторінці як завжди патетичний допис про непримиренну боротьбу з самобудовами, яка й надалі триватиме у місті.

«Мерія нарешті почала знесення цілих будівель, які споруджували без дозволу міської влади. Шановні земляки, підприємці, а надто – забудовники, рано чи пізно я доберуся до кожного, хто думає, що буде жити у Дніпрі за своїми правилами. Наше прекрасне місто – це не кормова база для тих, хто десятиліттями вважав себе господарями життя», – написав  Борис Філатов.

Раніше “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: