У Дніпрі мешканці перекрили залізничний переїзд через відсутність електрики

17 січня 2022 о 12:00 - 11848

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Дніпрі мешканці перекрили залізничний переїзд через відсутність електрики

Половина селища Шевченка Самарського району у Дніпрі після Нового року зіткнулися із проблемою. Протягом 5 днів у них щодня відключають світло на 12 і більше годин.

Про це сайт “Інформатор” повідомив з місця події.

Співробітники ДТЕК реагують на заяви. Вони приїжджають, щось чинять, але через короткий час світло все одно зникає. Без електрики регулярно залишалося близько 700 будинків. За словами мешканців, температура в деяких будинках опускалася до 5 градусів тепла.

«Ми втомилися це терпіти, у нас у багатьох маленькі діти, а за вікном не травень, співробітники залізниці кажуть, що проблема не на їхній ділянці, а у ДТЕК кажуть, що проблема – саме з боку залізниці. У результаті страждаємо ми, і незрозуміло, скільки це ще триватиме», — повідомляють жителі.

Група мешканців перекрила залізничний переїзд на Самарському узвозі на 20-30 хвилин. Таким чином вони намагаються привернути увагу до ситуації та налаштовані повторити цю акцію у разі, якщо не побачать просування у вирішенні свого питання.

Після діалогу з представником залізниці та головою Самарської районної адміністрації Юрієм Михайловичем Федьком жителі звільнили проїзну частину та рух транспорту відновився.

На даний момент досягли наступного консенсусу: представники влади району, ДТЕК та залізниці найближчим часом збираються на круглий стіл та знаходять шляхи вирішення проблеми. До цього моменту глава адміністрації попросив мешканців зменшити потужність споживання, щоб уникнути спрацьовування автоматів та аварійних відключень. Він, у свою чергу, пообіцяв, що аварійна бригада чергуватиме цілодобово на проблемній ділянці, щоб жителі не залишалися без світла на такі довгі проміжки часу.

“Лица” вже повідомляли про таке:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: