У Дніпрі щодня проходять санітарну обробку всі трамваї та тролейбуси.
Усього їх у місті близько 280 одиниць. Про це повідомляє департамент транспорту та інфраструктури Дніпровської міськради у Facebook.
Машини комунального підприємства миють у депо щонайменше двічі на день: зранку перед виходом на лінії та у міжпіковий час.
«У нашому депо 89 тролейбусів. Після завершення роботи кожна машина заїжджає на мийку. Процес починається з сухого та вологого прибирання в салоні, потім тролейбус миють зовні. Після дезінфікуються всі поверхні: поручні, вікна, двері, підлога, місця для сидіння. Для миття використовуємо професійне обладнання», – розповів головний інженер тролейбусного депо №1 КП «Дніпровський електротранспорт» Олександр Ковба.


Мийку та обробку автобусів здійснюють приватні перевізники. Транспорт обробляється якісними матеріалами двічі на день: зранку перед виїздом та ввечері після роботи.
«Наше підприємство випускає на маршрути близько 80 автобусів на день. Оскільки стаціонарної мийки у нас немає, то ми співпрацюємо з клінінговою компанією, яка виконує всі роботи з чищення та дезінфекції. Миється все, як всередині, так і зовні. Після прибирання салони обробляють дезінфікуючими засобами, безпечними для людей», – пояснив керівник підприємства-підрядника ТОВ «Технополіс» Євген Герасименко.
Доки в державі триває карантин, обробка в громадському транспорті посилена.
