У Дніпрі Glovo вперше запустив «хмарну кухню»

19 січня 2021 о 17:00 - 1081
У Дніпрі Glovo вперше запустив «хмарну кухню»

У Дніпрі Міжнародний сервіс кур’єрської доставки товарів Glovo  запустив першу «хмарну кухню» Cook Room. До цього вона була представлена тільки в Києві.

Про це повідомили в «Іnterfax — Україна».

«З 15 січня розпочав роботу четвертий у загальному рахунку і перший у Дніпрі Cook Room від Glovo. Зона доставки «хмарної кухні» на вулиці Яворницького покриває центр міста на правому та лівому березі. Ексклюзивним партнером «хмарної кухні» в Дніпрі стала мережа азіатської кухні Kitaika, а також її віртуальні бренди американської кухні — Beyond Burger та Prosto Burger», — йдеться в повідомленні компанії.

До відкриття «хмарної кухні» в Дніпрі мережа Kitaika фізично була представлена лише в Києві . Там у квітні 2020 року Glovo запустив свою першу «хмарну кухню» в Україні, першими партнерами якої стали Kitaika, 3B Cafe, Torisho, Menya Musashi, мережі Berliner Döner та Foodz Ukraine.

«Порівняно з Cook Room в інших країнах, де працює сервіс Glovo, українські «хмарні кухні» тримають провідні позиції за кількістю замовлень, а окрім цього — в найкоротші терміни отримують позитивну EBITDA», — зазначили в Glovo.

Сервіс Glovo вже представлений у 298 містах у 22 країнах на трьох континентах: Європі, Африці, Центральній та Південній Америці. В Україні Glovo розпочав роботу в жовтні 2018 року.

 

Поділитися: