У Дніпрі другий день поспіль вирує негода: місто застрягло в заторах

29 грудня 2021 о 09:00 - 11720

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Дніпрі другий день поспіль вирує негода: місто застрягло в заторах

У Дніпрі 28 грудня цілий день не вщухали снігопади, внаслідок яких у місті утворилися пробки та порушено графік роботи громадського транспорту.

Про боротьбу з негодою стало відомо з коментаря радника міського голови Дніпра Антона Андрієнка.

За словами Андрієнка, в окремих місцях Дніпра випало  до 50 см снігу. У міськраді Дніпра повідомляють про значні пробки, особливо на Новому мосту в центрі міста та Слобожанському проспекті на лівому березі. Громадський транспорт, включаючи трамваї, курсує без дотримання графіка.

Ступінь пробок у Дніпрі станом на 21:20:

Степень пробок в Днепре по состоянию на 21:20

Від ночі, коли почав йти сніг, поліцейські зареєстрували вісімдесят ДТП. На в’їздах до обласного центру патрульні перекрили дороги для великогабаритних вантажівок.

«Наразі на дорогах міста спостерігаються великі затори. Рух ускладнюється зокрема й через ДТП, оскільки багато водіїв виїхали в таку сильну негоду ще на літній гумі. Окрім того, роботі спецтехніки сильно заважає велика кількість припаркованих автомобілів. Тому звертаємося до водіїв – не виїжджати у місто, не залишати автомобілі на узбіччі, щоб не заважати роботі снігоприбиральної техніки, оскільки для таких спецмашин повинен бути максимально вільний проїзд», – підкреслив під час брифінгу 28 грудня Антон Андрієнко.

Раніше “Лица” писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: