У 2020 році у Дніпрі 10 дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування придбали квартири коштом державної субвенції.
Про це повідомили у пресслужбі Дніпровської міської ради.
Представники міськради допомагали майбутнім власникам знайти, перевірити, оцінити житло, а також організовувати спілкування з юристами, нотаріусам.
«Майбутніх власників житла віком від 16 до 23 років обирали відповідно до дати встановлення на квартирний облік зі списків, поданих районами. У 2019 році 10 осіб отримали грошову компенсацію на суму понад 623 тисячі гривень кожному. Торік всі вони вже були забезпечені житлом, яке обрали та придбали», – зазначила головна спеціалістка управління-служби у справах дітей департаменту соціальної політики ДМР Оксана Білоусова.
Олег Іовлев був позбавлений батьківського піклування. Влітку 2020 року він став власником квартири, придбаної коштом державної субвенції. До цього молодий чоловік перебував у черзі квартирного обліку.
«Із 7-ми років я жив у дитячому будинку, потім у гуртожитку коледжу, де навчався. Дуже страшно було тоді не розуміти, що буде потім – коли навчання закінчиться. Можливість оселитися у власній квартирі надала мені сил та мотивації для саморозвитку. Я довго не міг повірити, що це моє житло. А тепер адаптувався та цілком задоволений. Дякую всім, хто мені допомагав», – розповів Олег Іовлев.
Раніше ми повідомляли, що 116 дітей-сиріт із Дніпропетровщини отримали власні оселі у 2020 році.