У 2020 році на Дніпропетровщині всиновили 90 дітей

26 січня 2021 о 14:00 - 611

Регіна ОрловаРегіна Орлова


У 2020 році на Дніпропетровщині всиновили 90 дітей

У 2020 році всиновили 90 сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з Дніпропетровщини. Найбільше хлопчиків та дівчаток знайшли нові родини в Україні.

Про це повідомили в службі у справах дітей Дніпропетровської облдержадміністрації.

«На родинний затишок, люблячих матусь і татусів заслуговують абсолютно всі діти. Щороку ми прагнемо, щоб якнайбільше сиріт знайшли нові сім’ї. У 2020 всиновили 90 хлопчиків та дівчаток із Дніпропетровської області. Новоспечені батьки – з різних куточків України та закордону»,– зазначив начальник служби у справах дітей Дніпропетровської ОДА Віктор Візир.

Загалом усиновили 35 немовлят, 41 малюка від одного до п’яти років, 14 дітей шкільного віку. З них п’ятеро дітлахів забрали на виховання до інших країн – Сполучених Штатів Америки та Італії.

Потенційним батькам потрібно звертатися до служби у справах дітей за місцем проживання. Там заповнити заяву та пройти співбесіду. Бажаючих ставлять на облік, допомагають знайти дитину та оформити документи.

Нині на Дніпропетровщині – понад 8,5 тис сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Майже всі вони – під опікою, у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: