У 2020 році більше тисячі роботодавців Дніпропетровщини отримали «карантинну» допомогу

19 січня 2021 о 14:08 - 1645

Andrey FedorovAndrey Fedorov


У 2020 році більше тисячі роботодавців Дніпропетровщини отримали «карантинну» допомогу

У 2020 році до Дніпропетровської обласної служби зайнятості за фінансовою допомогою по частковому безробіттю на період карантину зверталися суб’єкти господарювання сфери торгівлі, переробної промисловості, пасажирських перевезень, громадського харчування тощо.

Завдяки цій програмі 1.040 роботодавців Дніпропетровщини отримали кошти на виплату допомоги по частковому безробіттю на період карантину, що дозволило надати фінансову підтримку понад 11,1 тисяч найманих працівників.

Про це повідомив Дніпропетровський обласний центр зайнятості.

Таку допомогу отримали: ТОВ «Логос», ПРАТ «Нікопольський завод технологічного оснащення», ТОВ «Вікна Віконда», ПРАТ «Марганецький рудоремонтний завод», Дніпропетровське казенне експериментальне протезно – ортопедичне підприємство, ПАТ «Дніпрополімермаш» та інші.

Крім того, завдяки урядовій програмі фінансову допомогу від держави отримали понад 8,3 тисячі фізичних осіб-підприємців, які є застрахованими особами, що дозволило їм зберегти свій бізнес та заклало підґрунтя для подальшого його розвитку.

У грудні 2020 року Урядом було запроваджено програму з надання одноразової матеріальної допомоги працівникам підприємств, організацій та установ, які через посилення карантинних обмежень змушені скоротити або призупинити виробничу діяльність.

Завдяки цій програмі отримали фінансову допомогу від держави та змогли забезпечити збереження робочих місць у період обмежувальних протиепідемічних заходів 566 роботодавців області.

Одноразову матеріальну допомогу отримали: ТОВ «Дніпропетровський механічний завод», Державне підприємство «Науково-виробниче об’єднання «Павлоградський хімічний завод», ПРАТ «Славгородський арматурний завод», ТОВ «Інтерфом – М», ТОВ «Артгранд» та інші.

У розрізі видів економічної діяльності активними учасниками програми стали підприємства, які працюють у транспортній сфері, переробній промисловості, будівництві та підприємства, що спеціалізуються на торгівлі і наданні послуг тимчасового розміщення та інші.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: