«Тримаю перебіг подій під особистим контролем», — Зеленський про захоплення заручників у Луцьку

21 липня 2020 о 16:53 - 6111

adminadmin


«Тримаю перебіг подій під особистим контролем», — Зеленський про захоплення заручників у Луцьку

Правоохоронці роблять усе можливе, щоб ситуацію зі звільненням заручників у Луцьку було врегульовано без жертв, заявив президент України Володимир Зеленський.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що тримає під особистим контролем ситуацію із захопленням заручників у рейсовому автобусі в центрі Луцька. Про це він написав у своєму Facebook.

«Тривожні новини з Луцька. Уранці, о 9.25, до місцевої поліції зателефонував громадянин, який повідомив про те, що захопив автобус із заручниками. Було чутно постріли, автобус пошкоджено. Наразі введено поліцейську операцію «Заручник», а СБУ ввела план «Бумеранг»… Тримаю перебіг подій під особистим контролем», – зауважив Зеленський.

Він додав, що правоохоронці роблять усе, щоб ситуацію було врегульовано без жертв.

Нагадаємо, уранці 21 липня невідомий у Луцьку захопив автобус, у якому перебуває приблизно 20 заручників. На автобусі табличка «Берестечко – Красилівка». До місця інциденту прибули правоохоронці у бронежилетах і шоломах, а також керівництво СБУ. Приблизно о 10.20 було чутно гучні постріли. Правоохоронці ведуть переговори зі зловмисником.

Чоловік, який захопив щонайменше 20 осіб в автобусі в центрі Луцька, називає себе Максимом Плохим, повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: