Три школи Дніпра закрили на карантин через COVID-19

14 вересня 2020 о 12:00 - 3845

adminadmin


Три школи Дніпра закрили на карантин через COVID-19

Згідно листа головного санітарного лікаря Дніпропетровщини Романа Чуба до голови Дніпропетровської облради Святослава Олійника, який журналісти «Лица» отримали з власних джерел, станом на 12 вересня три школи Дніпра вимушені були піти на двотижневий карантин через спалахи коронавірусної інфекції.

Так, у школі №134, був виявлений COVID-19 у трьох педагогів. Було проведено епідеміологічне розслідування, визначене коло контактних, організоване медичне спостереження по організованому колективу, проведенні заключні дезінфекції. Протиепідемічні заходи тривають до 21 вересня.

Спалах коронавірусу був зафіксований серед 5 педагогів школи №52. Контактних осіб – 10. Учбовий заклад закрили на карантин до 25 вересня.

У ліцеї №137 зареєстровано 4 випадки серед персоналу закладу. Проведене епідеміологічне розслідування. Контактних осіб серед персоналу не має, контактних дітей – 53 особи. Контактні діти на самоізоляції до 25 вересня. Але за даними «Лица» цей учбовий заклад також закрили на карантин до 25 вересня.

Варто зазначити, що думки Дніпрян з приводу подовження карантину в Україні до 31 жовтня різняться.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: