Times: Захід умиротворяє Путіна, як колись умиротворяв Гітлера

20 квітня 2021 о 11:30 - 961

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Times: Захід умиротворяє Путіна, як колись умиротворяв Гітлера

Висилка дипломатів та економічні санкції не є достатніми заходами для стримування  Росії, тому заходу необхідно припинити “жалюгідно нити” та почати діяти.

Про це написав британський журналіст Род Лідл у статті для видання Times.

Їм дуже набрид цей вірус, і вони прийшли до висновку, що термоядерна війна може бути приємнішим способом прикінчити всіх нас, – іронізує журналіст.

Він вважає, що західні країни умиротворяють президента країни-агресора Володимира Путіна, як колись це робили з Адольфом Гітлером, що призвело до Другої світової війни.

“Донецьк і Луганськ – чи є вони Сараєво і Польщею Третьої світової війни? Ймовірно, ні, якщо вірити багатьом експертам, яких я нещодавно читав, які вважають, що 100 тис. російських військових на кордоні – це лише спосіб налякати Україну. А це звучить дуже схоже на експертів, які говорили майже теж про Гітлера і Чехословаччину в жовтні 1938 року: просто брязкання зброєю, ніяких серйозних намірів», – зазначив журналіст.

Род Лідл вважає, що Путін і лідер Китаю Сі Цзіньпін звикли до поблажливості Заходу, тому «безкарно здійснюють ще більш тиранічні дії, цькування і вбивства».

“Коли ми стикаємося зі страшними, нещадними опонентами, найкраще, на що ми здатні, – жалюгідно нити – так, як ми робили, коли Володимир Путін анексував Крим і увірвався до Грузії, коли Гонконг втратив свою свободу або коли в Сіньцзяні стався геноцид», – пише автор.

Журналіст назвав проявом слабкості рішення США відмовитися  відправляти два есмінці у Чорне море. За словами Лідла, Путін сподівається, що Вашингтон не стане ризикувати життями за країну, про яку більшість американців ніколи не чули.

«Але проблема в наступному: хоча примирення працює в тому сенсі, що воно нас тримає в комфорті, поки інші люди вмирають, воно працює тільки деякий час. Рано чи пізно вовк або ведмідь з’явиться у вас за дверима”, – підсумував Лідл.

“Лица”  також писали: Байден оголосить про нові санкції щодо Росії через злам SolarWinds і втручання у вибори.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: