Тариф на електроенергію буде знижено – Денис Шмигаль

11 серпня 2021 о 19:00 - 6900

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Тариф на електроенергію буде знижено – Денис Шмигаль

Сьогодні, 11 серпня, на засіданні уряду Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що тариф для українців, що споживають електроенергії менше ніж 250 кВт*год. на місяць буде знижено до 1,44 грн за кВт*год.

Про це повідомив Урядовий портал.

Як повідомили у відомстві, даний проєкт було імплементовано за ініціативою Володимира Зеленського. Цей проєкт вступить у силу з жовтня 2021 року після публікації у виданні “Урядовий кур’єр”.

Для тих родин, які використовують електроенергії більше ніж 250 кВт*год. на місяць, ціна залишиться незмінною – 1,68 грн за 1 кВт*год.

Також на засіданні уряду Денис Шмигаль підняв газове питання. Кабінет міністрів та “НАК “Нафтогаз” запустили для українців зручний тариф “Комфортний сезон”, який фіксує ціну на кубометр газу на позначці у 7,96 грн з урахуванням ПДВ. Як повідомляє Денис Шмиагль, цей тариф дуже вигідний, адже на європейському ринку ціна за кубометр блактиного палива вже досягає приблизно 20 грн і буде рости. А українська ціна буде зафіксована з жовтня 2021 року по квітень 2022 року.

Як “Лица” повідомляли раніше:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: