Святослав Олійник пояснив переваги нового поділу на райони

22 липень 2020 о 16:00 - 9689
Святослав Олійник пояснив переваги нового поділу на райони

Голова облради Святослав Олійник зустрівся із представниками 7 громад з Петропавлівського та Межівського районів, які напередодні висловили свою незгоду із тим, що за новою картою їх ОТГ приєднані до Синельниківського району.

Як повідомляє пресслужба Дніпропетровської облради, серед головних проблем керівники територій назвали: відстань від нового центру, недостатню кількість інформації у людей, які не розуміють, чи потрібно їм буде діставатися віддаленого центру, чи взагалі перенесуть в новий центр різні установи.

За словами Святослава Олійника, мешканцям не варто хвилюватися: місце розташування лікарень, пенсійного фонду , ані поліцейських дільниць та інших органів – не зміниться. Тож людям не прийдеться обирати нові маршрути для того, щоб потрапити в ті чи інші установи. По-друге, органам місцевого самоврядування варто розуміти, що проголосована Верховною Радою постанова про новий терустрій не має правових наслідків до моменту прийняття змін у Конституцію. Тобто є час, щоб підготуватися і гармонійно увійти в нову реформу.

«По-третє, в цю постанову можна вносити зміни. І ми сьогодні з головами деяких громад ці зміни обговорили. Можливо, коли в Києві працювали над межами нових районів, не врахували деякі місцеві тонкощі. Тому ми будемо готувати пропозиції до Верховної ради щодо перегляду цих меж», — Святослав Олійник.

Нагадаємо, Верховна Рада України скоротила кількість адміністративних районів.

Поділитися: