Суди розглядають понад сім тисяч справ за позовами платників податків до облуправління податкової

23 вересня 2020 о 18:13 - 1451
Суди розглядають понад сім тисяч справ за позовами платників податків до облуправління податкової

На розгляді в судах різних інстанцій перебуває понад сім тисяч справ за позовами платників податків до Головного управління (ГУ) Державної податкової служби (ДПС) у Дніпропетровській області.

Про це на прес-конференції в ІА «Мост-Днепр» повідомив заступник начальника відділу супроводу судових спорів з представництва інтересів Дніпропетровського облуправління податкової служби, Богдан Нагорний.

«Супровід судових справ забезпечується працівниками управління правової роботи Головного управління (ГУ) Державної податкової служби у Дніпропетровській області. За період з січня по серпень 2020 року судом порушено провадження у 680 справах за адміністративними позовами платників податків до ГУ ДПС про визнання протиправними податкових повідомлень-рішень.

З початку року облуправління податкової служби подало 371 позов про стягнення податкового боргу на загальну суму 714,7 млн грн. На сьогоднішній день по цій категорії справ склалася стійка судова практика, згідно з якою суди в більшій кількості випадків задовольняють вимоги контролюючого органу. При цьому судами ретельно досліджуються підстави виникнення податкового боргу та правомірність розрахунку штрафних санкцій», – сказав Богдан Нагорний.

Нагадаємо, колишнього власника «Дельта Банку» підозрюють у несплаті податків.

Поділитися: