Суддям Дніпропетровщини не вистачає грошей на зарплату

15 грудня 2020 о 19:00 - 820

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Суддям Дніпропетровщини не вистачає грошей на зарплату

Вони отримають за півмісяця грудня усього по 15 тисяч гривень.

Про це повідомляє пресцентр Територіального управління Державної судової адміністрації у Дніпропетровській області на своєм сайті.

Планові асигнування на заробітну плату за грудень, передбачені кошторисом по загальним місцевим судам Дніпропетровської області становлять лише 19.955.000 гривень.  Цих видатків, як повідомляють в управлінні, катастрофічно не достатньо для здійснення обов’язкових виплат, в які входять: посадовий оклад, надбавка за ранг, надбавка за вислугу років та ін.

Станом на 14 грудня працівникам судів області вже виплачено: 9.506.567,43 гривень кредиторської заборгованості по заробітній платі за листопад поточного року, та  969.082.22 гривень  суддівської винагороди і вихідної допомоги суддям, які вийшли  у відставку.

Наразі працівникам апаратів судів буде виплачена зарплата за фактично відпрацьований час, тобто з 01 по 15 грудня. Також за фактично відпрацьований час буде виплачена й суддівська винагорода. Зазначається, між тим, що ці винагородження не мають бути більше ніж 15.000 гривень.

“Також, разом із заробітною платою за першу половину грудня 2020 року, будуть виплачені «відпускні» за відпустки, які починаються до 15 грудня 2020 року. Витрачена на виплату заробітної плати за першу половину грудня 2020 року, враховуючи «відпускні» становить 9.479.350,35 гривень”, – йдеться в повідомленні.

Чи будуть судді страйкувати, якщо їм раптом перестануть платити заробітну плату та такі солодкі надбавки, до яких так прикипіла суддівська душа, не уточнюється. Так само як і несказано, чому склалася така складна ситуація з фінансуванням українських судів.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: