Суддя Дніпропетровського адмінсуду 5 місяців приховувала рішення про позов щодо визнання екс-нардепа Нестеренко корупціонером

01 квітня 2021 о 15:30 - 1105

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Суддя Дніпропетровського адмінсуду 5 місяців приховувала рішення про позов щодо визнання екс-нардепа Нестеренко корупціонером

Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Анна Кадникова 5 місяців незаконно приховувала від офіційного опублікування своє рішення від 12 жовтня 2020 року у справі Національного Агентства протидії корупції (НАЗК), яке звинувачувало екс-нардепа і екс-заступника губернатора Дніпропетровської області Вадима Нестеренко в недостовірний декларування доходів і визнання його корупціонером.

Як пише Антикор, НАЗК в 2019 році перевірила декларації Вадима Нестеренко за 2017 рік. Перевіркою встановлено, що Нестеренко надав недостовірні відомості про доходи на суму 769 000 грн. Це є ознакою злочину, передбаченого статтею 366-1 КК України.

З метою уникнути відповідальності Нестеренко оскаржив рішення НАЗК в Дніпропетровському окружному адміністративному суді (№ справи 160/13075/19, суддя Анна Кадникова).

Рішення суддя прийняла ще 12 жовтня 2020 року, а внесла його до держреєстру судових рішень тільки 2 березня 2021 року. При цьому суддя, яка, як з’ясувалося, відхилила позов НАЗК, повинна була внести його протягом 5 днів, тобто до 17 жовтня 2020 року. В даний час в НАЗК вирішується питання про відновлення розгляду справи.

Нагадаємо, Вадима Нестренка вважають “хресним батьком” земельного рейдерства Дніпропетровщини. Він є  фігурантом  ряду кримінальних справ.

Також “Лица” писали: Співмешканці скандального екс-нардепа Нестеренко загрожує до 12 років за відмивання мільйонів доларів.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: