Сучасний та затишний: у Старих Кодаках зводять «з нуля» дитсадок

12 лютого 2021 о 16:30 - 3290

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Сучасний та затишний: у Старих Кодаках зводять «з нуля» дитсадок

У Старих Кодаках «з нуля» зводять дитсадок – перший у селі. Двоповерхова будівля вже готова. У розпалі – внутрішнє оздоблення.

Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

 «Стильний, яскравий, затишний. Такий дитсадок зводимо «з нуля» у Старих Кодаках. Дітям буде цікаво і весело. Вони точно захочуть ходити туди щодня», – розповів Валентин Резніченко.

Садочок будують обласним коштом – за сучасними технологіями.

«Проєкт нетиповий. Врахували невеличку територію та кількість майбутніх вихованців. Зробили садок компактним і затишним. Додали яскравих кольорів», – поділилася проєктувальниця Вікторія Панченко. 

Це буде перший дитсадок в області із ліфтом-підйомником, підкреслив представник підрядника Євген Клоченко. Його облаштують всередині – для дітей з інвалідністю.

«Зробили теплий фасад із яскравими вставками. Всередині проводимо комунікації. Заклад опалюватиме власна модульна котельня», – сказав Євген Клоченко.

В садочку буде 4 групи. На другому поверсі облаштовують велику залу. Там діти займатимуться музикою та фізкультурою. Проводитимуть свята.

«Як дізналася, що в селі будують садочок, дуже зраділа. Синочку три роки. Дуже чекаємо, коли він зможе піти до нового закладу», – поділилася місцева Марина Редченко.

Обладнання та меблі планують закупити місцевим коштом. Облаштують і дитячі майданчики, сказав голова Новоолександрівської громади Олександр Візир.

«Нині діти сидять вдома з батьками. Або їх возять до Дніпра. Із нетерпінням чекаємо на відкриття дитсадка. Місць вистачить для всіх малюків села», – наголосив Олександр Візир.

Заклад зможе прийняти 80 дітей.

Дитсадок у Старих Кодаках зводять за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Також ми писали: Стадіон «Металург» після реконструкції зможе прийняти обмежену кількість глядачів — трибуни зменшать.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: