Стягнуто та зареєстровано, – Іван Легостаєв презентуватиме Публічний звіт міжрегіонального управління Мінюсту (м. Дніпро)

02 березня 2021 о 09:45 - 840

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Стягнуто та зареєстровано, – Іван Легостаєв презентуватиме Публічний звіт міжрегіонального управління Мінюсту (м. Дніпро)

Торік у Дніпропетровської області стягнули 970 млн грн аліментних платежів на користь майже 45 тисяч дітей.

Понад 86 млн грн було стягнуто заборгованості по заробітній платі на користь 10.028 осіб.

Зокрема, такі підсумки роботи презентуватиме громадськості 03 березня 2021 року підчас проведення публічного звіту за 2020 рік керівник Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) Іван Легостаєв.

Про це повідомляється на сайті управлення. Нагадаємо, крім Дніпропетровської, до структури Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) входять підрозділи у Запорізькій та Кіровоградській областях.

Також, на реалізацію Організатору електронних торгів на веб-сайті СЕТАМ передано інформаційних повідомлення з реалізації 3.655 лотів з рухомого майна, 309 – нерухомого.

«Реалізовано протягом 2020 року рухомого майна на суму понад 8 млн грн та нерухомого майна на суму майже 22 млн грн.

З загальної кількості затриманих автотранспортних засобів за допомогою системи «Гарпун» 21 автотранспортний засіб переданий на СЕТАМ для подальшої реалізації, 9 з яких реалізовано на суму 1.463.796 грн. По іншим транспортним засобам триває процедура реалізації», – йдеться в тексті звіту.

Відділи державної реєстрації актів цивільного стану – учасники проєкту «Шлюб за добу» в Дніпропетровській області у минулому році зареєстрували 1.336 шлюбів, із них з 588 з громадянами іноземних держав. Від цього бюджет отримав 2.381.000 млн грн.

Ознайомитися з Публічним звітом Івана Легостаєва можна за цим посиланням.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: