Студенти з Дніпра взяли командне срібло на Універсіаді з дзюдо

26 квітня 2021 о 12:15 - 5622

Avataradmin

На минулих вихідних в Сумах пройшла XVI літня Універсіада України з дзюдо, на якій дніпровські студенти завоювали 4 особистих нагороди і 2е командне місце.

Про це з місця події повідомляє “Відкритий”.

Всього в Універсіаді взяли участь 100 спортсменів із чотирнадцяти областей України, які представляли 23 вищих навчальних заклади. Протягом 24 та 25 квітня проходили як особисті змагання, так і командний турнір «стінка на стінку».

Dzyudo 2 1

Дніпряни завоювали 4 нагороди в особистій першості. Золоту медаль виграла Софія Бордінскіх (до 57 кг, тренери Юрій Пирог і Євген Шутенко). Срібну нагороду отримали Данило Хлопецкого (до 66 кг) і Данило Воротеляка (до 73 кг), бронзову Микита Хлопецкого (до 81 кг). Всіх цих хлопців тренують Віталій Харламов і Сергій Плієв.

Всі дніпровські медалісти – студенти Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту. Цей навчальний заклад в загальному заліку вузів першої категорії зайняв 1-е місце.

У командному чоловічому турнірі «стінка на стінку» дзюдоїсти Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту виявилися другими, поступившись господарям татамі – команді Сумського державного університету.

Dzyudo 5

Вже завтра, 27 квітня, знову в Сумах, на татамі Палацу студентського спорту Сумського держуніверситету стартують змагання III річної Гімназіади України з дзюдо, які триватимуть два дні, до 28 квітня.

Нагадаємо, СК «Дніпро-1» вдома розгромив Минай.