Незаконна торгівля домашніми тваринами: зоозахисники спільно з іншими службами проводять рейди у Дніпрі

19 квітня 2021 о 18:00 - 742

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Незаконна торгівля домашніми тваринами: зоозахисники спільно з іншими службами проводять рейди у Дніпрі

У Дніпрі взялися за незаконну торгівлю домашніми тваринами. 17 квітня провели рейд різними точками міста. У спільному заході взяли участь представники координаційної ради зоозахисних організацій при міському голові, інспекції з питань благоустрою, муніципальної варти.

Про це повідомляє Дніпровська міськрада.

Серед локацій перевірок був і зооринок (неподалік автовокзалу). Під час інспекції зафіксовано безліч торгових місць, де продавали кошенят і цуценят в антисанітарних умовах та без відповідних дозвільних документів.

Деякі торговці, побачивши інспекційну групу, хутко зникали.

За словами заступника міського голови Михайла Лисенка, відповідно до правил утримання домашніх тварин та благоустрою міста, торгівля тваринами без відповідних документів, а також «з рук», заборонена.

«На порушників складаються відповідні приписи, а наступного разу, якщо продовжуватимуть незаконну діяльність, отримають адміністративний протокол, який передбачає штрафи від 400 до 1360 грн. Як правило, ситуація виглядає так: коли не усіх тварин продавці можуть продати чи роздати, вони опиняються у сміттєбаках чи зливовій каналізації. Насправді тварини зовсім не потрібні і не цікаві тим «милим» жіночкам, які беруться їх продати чи прилаштувати. Для них це бізнес. Тому жорстко будемо боротися з такою незаконною діяльністю і карати за це», – підкреслив Михайло Лисенко.

Зі свого боку представниця координаційної ради зоозахисних організацій при міському голові Ірина Комісаренко розповіла:

«Це бізнес на крові. Люди спеціально розпліднюють тварин, які не мають племінної цінності, а це заборонено. Потім приносять їх сюди, на зооринок або в інші місця, і продають їх без жодних дозвільних документів, нещеплених. А є й інша ситуація, коли приносять приплід від домашньої, не стерилізованої кішки чи собаки і віддають його «коробочницям», які приймають тварин за гроші. За день, якщо цуценят і кошенят не вдалося прилаштувати, ввечері їх викидають у балки, посадки. Навіть якщо деякі з них і виживають, вони заражені вірусами, які підчепили, оскільки ці клітки, акваріуми не стерилізуються, не кварцуються. Тварини не щеплені, без ветеринарних документів. А без цього передавати, продавати тварин в інші руки заборонено. Тому наша координаційна рада націлена рішуче – не дамо і надалі продовжувати ганебну діяльність».

Представники координаційної ради зоозахисних організацій при міському голові одноголосно закликали усіх мешканців стерилізувати домашніх тварин.

“Лица” також писали: Висадку дерев у Новомосковську треба узгоджувати з місцевою владою.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: