Старост територіальних громад долучать до онлайн-занять

12 серпня 2021 о 09:15 - 12238

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Старост територіальних громад долучать до онлайн-занять

Очільникам територіальних громад Дніпропетровщини пропонують взяти участь в освітній онлайн-програмі «Кроки для старост 2021» від «U-LEAD з Європою».

Про це повідомила пресслужба обласної ради Дніпропетровської області.

Курс розроблений спеціально для старост українських громад та допоможе їм ефективно виконувати повноваження, передбачені оновленим законодавством.

«В нашому регіоні створено 86 територіальних громад. Ініціатива U-LEAD — це можливість для їхніх очільників підвищити свою кваліфікацію, поглибити знання в чинному законодавстві, перейняти досвід успішних старостинських округів та налагодити співпрацю з колегами-старостами зі всієї України. Обласна рада, своєю чергою, також сприяє розвитку громад регіону: фахівці нашого інформаційного агентства ДІА регулярно залучають представників ТГ до семінарів-практикумів, де учасники вчаться використовувати преференції для розвитку власних територій, залучати інвесторів, користуватись відкритими даними та багато іншого», — розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Онлайн-курс «Кроки для старост 2021» стартує 27 вересня й триватиме 7 тижнів.

Аби взяти в ньому участь необхідно заповнити анкету та надіслати її на електронну адресу regops.u-lead@giz.de, вказавши в темі повідомлення назву громади та область.

Раніше “Лица” інформували:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: