Стало відомо, як підприємцям Дніпропетровщини отримати 8000 грн від держави

19 квітня 2021 о 13:00 - 1929

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Стало відомо,  як підприємцям Дніпропетровщини отримати 8000 грн від держави

Фізичні особи – підприємці (ФОПи) і наймані працівники зможуть подавати заявки на виплати по 8 тисяч гривень з 19 квітня.

Заявки потрібно подавати через “Дію”. Про це написав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в Facebook.

“19 квітня почнеться прийом заявок на отримання 8 тис. Грн допомоги від держави. Підприємці та наймані працівники в червоних зонах зможуть подати запит через портал або додаток Дія “, – написав він.

Прем’єр-міністр закликав українців в областях з червоним рівнем епідопасності відправляти заявки на отримання грошей.

“Сподіваюся, що місцева влада теж підставить плече підтримки і збільшить виплати людям в межах своїх регіонів”, – додав він.

Кабмін 7 квітня ухвалив постанову про порядок виплати фізичним особам — підприємцям (ФОПам) і найманим працівникам по 8 тисяч гривень. Гроші отримають тільки в “червоній” зоні працівники підприємств, основний вид діяльності увійшов до списку.

Уряд також визначив перелік підприємців, які зможуть отримати допомогу в розмірі 8 тисяч гривень. Виплати отримають тільки ті, чий основний вид діяльності увійшов до списку.

Дніпро поки що не увійшов до червоної зони епіднебезпеки.

Раніше ми повідомляли про те, які бізнеси найбільше відкривали українці у коронавірусний рік. Та про те, що в Україні у 2023 році має з’явитися обов’язкове медичне страхування.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: