«Справжня битва за кожного пацієнта», – Риженко

02 жовтня 2020 о 14:00 - 4984

adminadmin


«Справжня битва за кожного пацієнта», – Риженко

З кожним днем кількість хворих на COVID-19 у Дніпрі стрімко зростає і вже дійшла майже до 300 людей на день.

Головний лікар Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко розповів про ситуацію у лікарні та звернувся до дніпрян:

«Ситуація дуже складна і вона наростає. 80 пацієнтів, з них 18 в реанімації. 8 – критичних. Вони живуть тільки за допомогою апаратів штучної вентиляції легенів і ліків, які надходять крапельним шляхом і підтримують життєво важливі функції організму. Ми кожен день приймаємо десятки таких пацієнтів. Намагаємося їм всіляко допомогти.  Для цього закриваємо корпуси і будівлі. Це справжня битва за Дніпро. Справжня битва за кожного пацієнта, який потрапляє в лікарню ім. Мечникова. Прохання величезне – сьогодні зробити все можливе, щоб ми менше хворіли. Для цього необхідно елементарне: одягати маски, рукавички, якщо ви виходите в якісь публічні місця.  Ми закликаємо наших співгромадян максимально перебувати у вузькому сімейному колі».

Раніше ми писали, що в Україні та н Дніпропетровщині за минулу добу зареєстрували антирекордну кількість хворих на коронавірусну інфекцію.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: