Спортсменка з Дніпропетровщини виборола “бронзу” на Кубку світу з вільної боротьби

17 грудня 2020 о 13:30 - 5350

Avataradmin

Ілона Прокопевнюк з Кривого Рогу здобула медаль бронзового ґатунку на індивідуальному Кубку світу з вільної боротьби. Спортсменка взяла нагороду у ваговій категорії до 62 кг.

Про це повідомив начальник управління молоді і спорту облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

«Європейські змагання нині проходять у Белграді. Представниця Дніпропетровської області Ілона Прокопевнюк вже додала до загальної скарбнички збірної України «бронзу». У сутичці за медаль вона перемогла німкеню Хельгу Герду Немеш з рахунком 3:1. У чвертьфінальному поєдинку виявилася сильнішою за дворазову чемпіонку світу серед кадетів Сонам Сонам з Індії. Лише у півфіналі поступилася Анастасії Григор’євій з Латвії», – розповів Олександр Пшеничников.

Ілона Прокопевнюк вже має чимало міжнародних спортивних нагород. Вона чемпіонка Європи 2018 та 2019 років. А ще «срібна» призерка двох чемпіонатів світу серед учасників до 23 років.

Українську жіночу збірну з вільної боротьби у Сербії представляють 10 спортсменок.