Спортсмени Дніпропетровщини вибороли 22 медалі національної першості з плавання

23 березня 2021 о 12:30 - 5044

Avataradmin

Плавці з Дніпропетровщини вибороли 22 нагороди на зимовому чемпіонаті України серед юнаків. Їхній здобуток – 9 золотих, 7 срібних та 6 бронзових медалей.

Про це повідомив начальник управляння молоді та спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.

«Ще зовсім юні «золоті рибки» Дніпропетровщини змагалися на Всеукраїнській першості у Харкові. Виступали юнаки 14 – 15 років та дівчата 12 – 13. На рахунку спортсменів регіону понад два десятки нагород», – зазначив Олександр Пшеничников.

Найбільше відзначилася 12-річна плавчиня з Кам’янського Тетяна Афанасьєва. Вона стартувала на складній дистанції 200 метрів брасом. Ще задала лідерський ритм на 800-метрівці вільним стилем. Взяла участь у комбінованій жіночій естафеті 4х50 метрів. Загалом дівчина завоювала 4 «золота».

В перший день турніру в індивідуальному заліку нагороди збирав й Микола Котенко. «Бронза» – на дистанції 100 метрів на спині. Золота медаль – на стометрівці батерфляєм.

«Для спортсменів області це були перші загальнонаціональні змагання. Вони показали себе, подивилися на інших, випробували сили. Старт однозначно вдався», – вважає старший тренер збірної Дніпропетровської області з плавання Оганес Мкртчан.

Чемпіонат тривав протягом трьох днів. Він зібрав учасників з 24 областей та Києва. Дніпропетровщину представляла збірна із 30 плавців.

Також ми писали: Дніпровські черлідери на Чемпіонаті України завоювали 26 медалей.