Спортсмени Дніпропетровщини провели для мешканців області Олімпійський урок (Фоторепортаж)

15 вересня 2020 о 06:00 - 2294

verasta3verasta3


Спортсмени Дніпропетровщини провели для мешканців області Олімпійський урок (Фоторепортаж)

Зустріч з олімпійськими чемпіонами та майстер-класи з різних видів спорту. Найкращі спортсмени області провели для мешканців Дніпропетровщини Олімпійський урок. Учасники зібралися у Дніпрі біля стадіону «Олімпійські резерви». Як це було – у фоторепортажі.

«Дніпропетровщина має міцні спортивні традиції та серйозні здобутки. Нині в області популяризують понад 150 видів спорту. Майже півтори тисячі наших спортсменів входять до складу збірної команди України. Із року в рік вони гідно виступають на світових аренах та показують високі результати на міжнародних змаганнях – сказала заступниця голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ірина Грицай. – На Олімпійському уроці всі бажаючі можуть випробувати свої сили та познайомитися з відомими спортсменами».

Олімпійський урок – не лише щорічне спортивне свято

Це ще й можливість поспілкуватися з чемпіонами і призерами Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи

Отримати поради від тренерів…

та спробувати сили в олімпійських та не олімпійських видах спорту

«На таких відкритих уроках знайомимо дітей з різними видами спорту та олімпійськими іграми. Вони можуть спробувати усе на практиці та обрати для себе щось цікаве», – сказала олімпійська чемпіонка з академічного веслування Катерина Тарасенко.

Цьогоріч через карантинні обмеження організатори зменшили кількість учасників та спортивних локацій

Спершу – розминка від чемпіонки літніх Олімпійських ігор Анастасії Коженкової

«Дуже приємно, що ми нарешті можемо зустрітися у реальному житті, а не онлайн. Дитина може поставити тренеру чи спортсмену будь-яке питання, спробувати свої сили у різних видах спорту. Та, можливо, це допоможе їй визначитися, чим займатися далі», –сказала олімпійська чемпіонка з академічного веслування Анастасія Коженкова

Для гостей Олімпійського уроку підготували 5 майданчиків

Сучасне п’ятиборство,    …кульова стрільба та академічне веслування ,..

…баскетбол,..

…авіамодельний спорт

А ще – показові виступи та майстер-класи від найкращих спортсменів області

«Професійно займаюся фігурним катанням вже шість років. Мрію виступати на чемпіонатах світу. А ще хотілося б спробувати акробатику та гімнастику», – розповіла дніпрянка Дар’я Тарасенко

Олімпійський урок провели з нагоди Дня фізичної культури та спорту України

Спортивну зустріч організувало відділення Національного олімпійського комітету за підтримки Дніпропетровської облдержадміністрації та обласних федерацій з різних видів спорту.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: