Списки отримувачів дніпровської землі – не публічна інформація

28 липня 2020 о 10:30 - 3675

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Списки отримувачів дніпровської землі – не публічна інформація

Дніпровська міська рада відмовилася надати належну відповідь на запит редакції газети «Лица».

Так, журналісти запитували списки фізичних осіб, які з 2016 року по 30 липня 2020 р. отримали дозволи від Дніпровської міської ради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у місті Дніпрі, а також осіб, яким Дніпровська міська рада затвердила проєкти землеустрою щодо відведення земельної ділянки у місті Дніпрі.

Натомість міськрада повідомила, що така інформація не може бути надана, адже таких списків не існує.

«Враховуючі, що запитувана Вами інформація потребує створення шляхом узагальнення та обробки даних, Ваш запит не відповідає визначеним частиною 1 статті 1 Закону вимогам, а отже немає підстав вважати, що запитувана інформація є публічною інформацією, отримання якої регулюється нормами Закону», – відповів директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Артем Нідєлько.

 

Відповідь міськради

 

 

Нагадаємо, у 2011 році редакція газети «Лица» у суді відстояла своє право та одержала дані осіб, що отримували земельні ділянки в смт. Кіровське (Дніпропетровський район Дніпропетровської області) з квітня 2006 року по листопад 2008 року, а саме: прізвище, ім’я та по батькові осіб, розмір отриманих земельних ділянок, дати проведення сесії, на якій надано дозвіл цим особам на отримання земельних ділянок.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: