«Слуги народу» повинні отримати хоча б декількох мерів облцентрів, – політичний експерт

19 вересня 2020 о 16:25 - 2755

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


«Слуги народу» повинні отримати хоча б декількох мерів облцентрів, – політичний експерт

Кандидат, якого партія «Слуга народу» висунула кандидатом на посаду міського голови Дніпра, – Сергій Риженко спроможний поборотися з діючим мером Філатовим, бо має і політичний досвід, і підтримку на Дніпропетровщині.

Про це в ефірі програми «Дебати» на телеканалі «Еспресо» заявив політичний експерт Андрій Вігірінський.

Він порекомендував кандидатам він партії Володимира Зеленського використовувати бренд самого Президента, тому що той має більший рейтинг аніж «Слуга народу».

Політексперт сказав:

«Я вважаю, що зараз важливо Президентові сконцентруватися, крім загальновиборчого фону, на обласних центрах областей, які багато в чому підтримували його під час президентської кампанії і віддали значну кількість голосів.

Це і Південь, і Схід. Це і Одеса, це, в тому числі, Миколаїв… Там, наскільки я розумію, пан Арахамія займається активним просуванням кандидата в мери.

І, в тому числі, Дніпро. В якому, на моє глибоке переконання, пан Філатов досяг свого пікового рейтингу, і той кандидат, – пан Риженко, якщо я не помиляюсь, якого безпосередньо представляв Президент, – він має і політичний досвід, і має підтримку в межах самої області для того, щоб поборотися з Філатовим.

Я думаю, що насправді Президенту не варто розпорошуватися на всю територію України, а подумати про те, що це дуже символічні речі, – керівники міст – обласних центрів, і все-таки «слуги народу» повинні отримати хоча б декількох мерів в межах обласних центрів, які будуть представляти саме їх політичну силу.

Для цього, на жаль чи на щастя, вони можуть використовувати поки що лише бренд Президента, тому що він, так чи інакше, має більшу репутаційну складову ніж сама партія. Це суб’єктивна оцінка».

Нагадаємо, на всіх виборчих округах Дніпра кандидат в президенти Володимир Зеленський отримав найбільше голосів.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: