“Слуга народу” анонсував план реформ в Україні до 2023 року

04 жовтня 2021 о 12:00 - 10659

Регіна ОрловаРегіна Орлова


“Слуга народу” анонсував план реформ в Україні до 2023 року

Президентська фракція Верховної Ради “Слуга народу” на виїзному засіданні в Трускавці Львівської області представила план реформ в Україні на 2021-2023 роки в різних сферах.

Про це повідомляє Ukrrudprom.

Серед запропонованих цілей – членство в НАТО, успішне завершення реформи Служби Безпеки України, створення і розвиток національної системи стійкості, система національного опору, реінтеграція тимчасово окупованих територій, інформаційний суверенітет, розблокування питання в Тристоронньої контактній групі щодо обміну полоненими.

План реформ передбачає зміцнення створених Україною форматів “Кримська платформа” для просування проблеми повернення Криму, “Люблінський трикутник” (Литва, Польща, Україна), “Квадрига” на рівні міністрів закордонних справ України і Туреччини, “Асоційоване тріо” (Грузія, Молдавія, Україна).

На засіданні фракції також представили плани реформ сфери енергетики і зеленої трансформації, яка передбачає інтеграцію європейської та української енергосистем і ринків, нарощування видобутку газу, нафти, збільшення нафтопереробки і зниження залежності від імпортних енергоресурсів.

Серед пріоритетних також названі судова реформа, перетворення в сфері інфраструктури, аграрного сектора та цифрових технологій.

Під час засідання фракції президент Зеленський схвалив реалізацію реформи у сфері інфраструктури і заявив, що Україна – перша в Європі за кількістю якісних кілометрів доріг.

За повідомленням прес-служби “Слуги народу”, серед пріоритетних цілей до 2023 року перераховані також залучення державних і приватних інвестицій, створення робочих місць, зростання капітальних інвестицій вдвічі, зростання ВВП на душу населення до 4 570 доларів і скорочення частки державного сектора.

Окремі презентації були присвячені реформам в сфері медицини, освіти і культури.

Пропонується в 2023 році встановити заробітну плату медикам на рівні не менше 25 тисяч гривень (близько 930 доларів), а також гідний рівень заробітної плати педагогів.

Раніше “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: