Слобожанська, Васильківська ОТГ та Кривий Ріг – серед найкращих з практик місцевого самоврядування

27 жовтня 2020 о 14:50 - 2105

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Слобожанська, Васильківська ОТГ та Кривий Ріг – серед найкращих з практик місцевого самоврядування

Завершився конкурс кращих практик місцевого самоврядування, який проводив Мінрегіон. Переможців у декількох номінаціях обирали серед 168 заявок. Із 33 дипломантів – і чотири проєкти, представлені територіями Дніпропетровщини.

Про це повідомляє ДніпроОДА з посиланням на данні департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

«Конкурс кращих практик місцевого самоврядування Мінрегіон проводить сьомий рік поспіль. У 2020-му надійшло 168 заявок з усіх областей України, із них 88 – від об’єднаних територіальних громад. Серед переможців – і наші Слобожанська та Васильківська ОТГ. Ще два дипломи за презентовані проєкти отримав Кривий Ріг», – зазначили в департаменті.

Слобожанська ОТГ представила на конкурс у розділі «Покращення якості освітніх послуг» досвід роботи центру позашкільної освіти громади.

«Коли ми об’єдналися, позашкільні заклади залишилися у районі. Тому громада вирішила утворити власний центр – на базі місцевого НВК. Зараз там працює понад 30 гуртків. Є власні дендропарк, радіостанція, оранжерея, тир. Приміром, на базі центру хлопці й дівчата складають заліки й отримують спортивні розряди з кульової стрільби, а деякі вже готуються виконати нормативи на КМС», – розповів начальник гуманітарного відділу Слобожанської селищної ради Микола Шеремет.

Також кращими були визнані молодіжний проєкт Васильківської громади «Я – дослідник» та дві криворізькі практики: щодо трансформації громадського бюджету та формування інклюзивного простору.

Всеукраїнський конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» проводить Мінрегіон у  партнерстві з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: