СК “Дніпро-1” розписав бойову нічию з “Маріуполем”

02 березня 2021 о 15:15 - 2016

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко

Результативною нічиєю закінчилася зустріч футбольного клубу «Маріуполь» проти команди «Дніпро1». Підсумковий рахунок матчу 16-го туру УПЛ – 2:2.

Гра почалася з впевненою атаки приазовців. Футболісти «Маріуполя» створили в перші десять хвилин серію досить небезпечних моментів біля воріт суперника. Так, вже на 1-й хвилині півзахисник Дмитро Мишнєв заробив небезпечний штрафний, який невдало виконав Кащук. На 12-й хвилині «Маріуполь» упустив шанс відкрити рахунок: Очеретько прийняв м’яч в середині штрафний, прибрав захисника, уклав воротаря, але влучив м’ячем у поперечину.

При цьому, футболісти «Дніпро-1» на 13-ій хвилині забили перший гол. Але пропущений м’яч на діях маріупольців не позначився – підопічні Остапа Маркевича продовжували активно пресингувати суперника на їхній половині поля і штурмувати ворота. Вже на 35-й хвилині Кирило Меліченко зрівняв рахунок. Для приазовців цей м’яч став першим в 2021-му році.

Після перерви команди продовжували радувати уболівальників динамічним швидкісним футболом. На 61-й хвилині дніпряни знову вийшли вперед – Артем Довбік реалізував пенальті. Однак перемогу команда не змогла втримати до кінця гри. Перейшовши в атаку, ФК «Маріуполь» на 87-й хвилині таки зрівняв результат. Андрій Кулаков точно пробив після навісу Дмитра Мишнева з кутового.

В результаті гра закінчилася з рахунком 2: 2. Поєдинок відбувся в Дніпрі на стадіоні «Дніпро Арена», оскільки стадіон в Маріуполі ще не готовий приймати команди.

В результаті СК “Дніпро-1” подовжив свою безпрограшну серію другої половини чемпіонату України до 3 матчів і займає наразі 10 залікове місце у турнірній таблиці.

Наагадаємо, дзюдоїстка з Дніпра виборола бронзу на Відкритому Континентальному Кубку Європи.